SAMHAIN — Adem- en klankenreis

SAMHAIN — Echoes of the Veil | Breath & Sound Journey



Op 31 oktober, tijdens Samhain, nodigen Mitch en Reinaart je uit voor een bijzondere reis naar binnen.


Samhain markeert van oudsher de overgang naar het donkere deel van het jaar. Een moment van verstilling en reflectie. Een uitnodiging om even stil te staan bij wat achter je ligt, los te laten wat niet langer mee hoeft en opnieuw verbinding te maken met jezelf.


Tijdens Echoes of the Veil — Returning to the Roots komen adem, meditatie, live muziek en klank samen in één begeleide ervaring.


Mitch neemt je mee via meditatie en bewust verbonden ademhaling. Reinaart, muzikale duizendpoot en multi-instrumentalist, ondersteunt de reis met live klanken en neemt je vervolgens verder mee in een diepe sound journey.


Je hoeft geen ervaring te hebben met ademwerk of meditatie. Je hoeft ook nergens naartoe te werken of iets te bereiken. Deze avond is vooral een uitnodiging om te vertragen, te voelen, te ademen en te luisteren naar wat er onder de oppervlakte leeft.


Een avond rond adem, klank, verstilling, loslaten en verbinding, gedragen door de bijzondere sfeer van Samhain.


Praktisch
📅 Zaterdag 31 oktober 2026
🕯 19.00 – 21.30 uur
📍 Flow Genk
💌 Inschrijven kan via www.flow-genk.be

Praktische informatie

Wanneer

Prijs

€ 50,00

Waar

Organisatie

Flow Genk

Filter op categorie