Je hebt gezocht op
Activiteiten overzicht
-
totza27jun
Voetjebal voor kleuters (Genk-zaterdag) Hallo, ik ben Vlieg en ik wijs de weg naar leuke activiteiten voor kinderen. Meer info op www.vliegjemee.be!
Voetjebal is een voetballend speel- en leerconcept voor kinderen van 2 tot en met 5 jaar. Kleuters maken voor het eerst op een gestructureerde manier kennis met een bal, samen met papa of mama. Lessenreeks op zaterdag, uitzonderlijk schoolvakanties. (10 lessen - 3 inschrijfperiodes per jaar).voetjebal BelgiƫAA Drink Soccer Arenazaterdag 20 september totzaterdag 27 juni 2026 -
totzo28jun
Voetjebal voor kleuters (Genk-zondag) Hallo, ik ben Vlieg en ik wijs de weg naar leuke activiteiten voor kinderen. Meer info op www.vliegjemee.be!
Voetjebal is een voetballend speel- en leerconcept voor kinderen van 2 tot en met 5 jaar. Kleuters maken voor het eerst op een gestructureerde manier kennis met een bal, samen met papa of mama. Lessenreeks op zondag, uitzonderlijk schoolvakanties. (10 lessen - 3 inschrijfperiodes per jaar).voetjebal BelgiƫAA Drink Soccer Arenazondag 21 september totzondag 28 juni 2026