Wijkmanagers en wijkbureaus

De 30 Genkse wijken zijn samengevoegd tot 8 stadsdelen, waarvoor telkens een wijkmanager verantwoordelijk is.

De wijkmanager coördineert de wijkwerking in zijn gebied en is het aanspreekpunt voor bewoners. Heb je een vraag, idee of suggestie? Wil je zelf initiatief nemen ? Neem dan contact op met de wijkmanager van jouw wijk.

Voor meer informatie, suggesties en goede ideeën, of gewoon voor een rustig gesprek over je wijk, kan je terecht in het wijkbureau.

Genk-Centrum

Genk-Centrum, Molenblook, Genk-Centrum-Noord

  • Wijkmanager: Annelies Hermans
    T 089 65 43 16 – 0476 69 90 93
    annelies.hermans@genk.be
  • Wijkbureau Genk-Centrum – Oud-Gemeentehuis - Oude Markt 2 - 3600 Genk (ingang grote houten deur zijde Grotestraat)
  • Zitdag: donderdag van 10 tot 12 uur

Genk-Midden

Bokrijk, Hasseltweg, Oud-Termien, Nieuw-Termien, Vlakveld, d'Ierd

  • Wijkmanager: Brecht Gielis
    T 089 65 43 17 – 0476 77 30 79
    brecht.gielis@genk.be
  • Wijkbureau Genk-Midden - Gildelaan 17 - 3600 Genk
    T 089 61 49 74
  • Zitdag: maandag van 14 tot 16 uur

Genk-Noord

Zwartberg-Noord, Zwartberg-Zuid, Nieuwe Kempen, Hoevenzavel, Heideblook, Nieuw-Driehoeven, Oud-Driehoeven

  • Wijkmanager: Sien Willemans
    T 089 65 43 18 - 0476 69 90 90
    sien.willemans@genk.be
  • Buurtcentrum Londot 3 - Lucien Londotstraat 3 - 3600 Genk
  • Zitdag: woensdag van 14 tot 15u30

Genk-Oost

Waterschei-Noord, Waterschei-Zuid, Oud-Waterschei, Nieuw-Texas

  • Wijkmanager: Luc Dirkx
    T 089 65 43 12 - 0476 69 90 95
    luc.dirkx@genk.be
  • Wijkbureau Waterschei - Binnenlaan 52-54 - 3600 Genk 
    T 089 84 28 73
  • Zitdag: maandag van 14 tot 15.30 uur

Genk-Zuid

Nieuw-Sledderlo, Oud-Sledderlo, industrieterrein Genk-Zuid

  • Wijkmanager: Eline Ghysels
    T 089 65 43 13 - 047411 19 96
    eline.ghysels@genk.be
  • Wijkbureau Sledderlo - Bijlkestraat 16 - 3600 Genk 
    T 089 65 43 32
  • Zitdag: donderdag van 14 tot 15.30 uur

Kolderbos-Langerlo-Camerlo
Bret-Gelieren-Kattevennen

  • Wijkmanager Joachim Nijs
    T 089 65 43 15 - 0471 55 42 86
    joachim.nijs@genk.be
  • Wijkcentrum Kolderbos - Priesterhaagstraat 32 - 3600 Genk
    T 089 65 43 50
  • Zitdag: dinsdag 14 tot 16 uur en donderdag 9 tot 11 uur

Genk-West

Oud-Winterslag, Winterslag 1, Winterslag 2, Winterslag 4 en Boxbergheide

  • Wijkmanager: Daan Symons
    T 089 65 43 29 - 0474 88 42 84
    daan.symons@genk.be
  • Wijkcentrum Dynamo Winterslag - Noordlaan 137 - 3600 Genk -
    T 089 65 43 41
  • Zitdag: donderdag van 14 tot 16 uur