Buurtwerkingen

Buurtwerk Waterschei (Rimo)

Emine Sahin
Binnenlaan 52-54 - 3600 Genk
T 089 70 39 02
emine.sahin@rimo.be

Buurtwerk Winterslag (Stebo)

Eddy Wintmolders
Noordlaan 137 - 3600 Genk
T 089 30 83 03
Eddy.wintmolders@stebo.be

VZW Buurtopbouwwerk Winterslag

Barbara Argentini
Noordlaan 133/2 - 3600 Genk
T 089 35 16 54
Buurtopbouwwerk.passerel@skynet.be

Buurtwerk Sledderlo (Stebo)

Ann Tielemans en Amina Faris
Bijlkestraat 16 - 3600 Genk
T 089 61 50 42
Ann.tielemans@stebo.be

Buurtwerk Kolderbos en d’Ierd (Rimo)

Femke Croux
Priesterhaagstraat 32 - 3600 Genk
T 089 75 60 62
Femke.croux@rimo.be

Buurtwerk Termien & Vlakveld (Rimo)

Liza Gasparini
Grotestraat 172 - 3600 Genk
T 089 81 24 85
Liza.gasparini@rimo.be

Buurtwerk Zwartberg (Stebo)

Jens Vaes
Zaveldriesstraat 31 - 3600 Genk
T 089 84 44 42
jens.vaes@stebo.be