Buurtwerkingen

Buurtwerk Waterschei (Rimo)

Emine Sahin
Binnenlaan 52-54 - 3600 Genk
T 089 70 39 02
emine.sahin@rimo.be

Buurtwerk Winterslag (Stebo)

Ann Tielemans
Noordlaan 137 - 3600 Genk
T 089 30 83 03
ann.tielemans@stebo.be

VZW Buurtopbouwwerk Winterslag

Buurthuis Passerel
Noordlaan 133/2 - 3600 Genk
T 089 35 16 54
Buurtopbouwwerk.passerel@skynet.be

Buurtwerk Sledderlo (Stebo)

Hester Vanlangenaeker
Bijlkestraat 16 - 3600 Genk
T 089 39 16 80
hester.vanlangenaeker@gmail.com

Buurtwerk Kolderbos en d’Ierd (Rimo)

Femke Croux
Priesterhaagstraat 32 - 3600 Genk
T 089 75 60 62
Femke.croux@rimo.be

Buurtwerk Genk-Centrum

Feme Croux
Molenstraat 13 bus 1 - 3600 Genk
T 0497 58 43 70
femke.croux@rimo.be

Buurtwerk Termien & Vlakveld (Rimo)

Nicole Baerts
Gildelaan 17 – 3600 Genk
T 0497 58 43 65
Nicole.baerts@rimo.be

Buurtwerk Zwartberg (Stebo)

Jens Vaes
Zaveldriesstraat 31 - 3600 Genk
T 089 84 44 42
jens.vaes@stebo.be