Ontmoet iemand nieuw tijdens De Grote Babbel

Gepubliceerd op woensdag 24 september 2025 14 u.
Zin om verrast te worden? Doe mee aan De Grote Babbel: een fijn gesprek met iemand die je nog niet kent. Geen debat, geen moeilijke vragen, gewoon een babbel over het leven, de stad en wat er leeft.

Via een website word je gekoppeld aan iemand die ook zin heeft om ‘eens tegoei te babbelen’. Jullie maken eerst online kennis, daarna spreken jullie af op C-mine. Uitdagend? Zeker! Maar dat is echt Genk.

Lut (69) en Yassine (21) zijn er alvast bij op 4 oktober. “Ik maak elke ochtend een wandeling rond de Molenvijver en sla daar graag een babbeltje met andere Genkenaren”, vertelt Lut. “Het is belangrijk om te luisteren naar elkaar, want zo leer je iemand echt kennen.” Ook Yassine is heel benieuwd wie zijn gesprekspartner zal zijn. “Iemand met een andere mening? Dat zou ik net leuk vinden”, zegt hij. “Ik wil er vooral uit leren.”

Meer info